Početak treninga za sezonu 2014/15

MNK Kastav započinje sa treninzima u svim kategorijama za sezonu 2014./15.
Kategorija pionira započinje s treninzima danas (nedjelja) 17.08.2014. u 19:30.
Kadeti prvi trening imaju sutra (ponedjeljak) 18.08.2014. u 09:30.
Seniori prvo okupljanje imaju sutra (ponedjeljak) 18.08.2014. u 22:30.
Mlađi morčići i morčići počinju u utorak 19.08.2014. u 18:00.

MNK Nacional Zagreb pobjednik turnira

U sklopu 51. Kastavskih sportskih igara u subotu se u sportskoj dvorani u Kastvu održap malonogometni turnir za pionire kojeg je osvojio MNK Nacional iz Zagreba savladavši u finalu slovenski ŠD Extrem iz Ribnice rezultatom 2:0. Treće mjesto osvojio je MNK Lika Šport iz Ličkog Osika.
Najbolji igrač turnira je Franko Čirjak (MNK Nacional), najbolji strijelac Rikard Buqaj (MNK Lika Šport), a najbolji vratar Franko Jamičić (MNK Nacional).

U nastavku donosimo sve rezultate turnira:

Malonogometni turnir (pioniri) - KSI 2014

U sklopu 51. Kastavskih sportskih igara MNK Kastav organizira malonogometni turnir za pionire (1999. i mlađi). Turnir će se održati u sportskoj dvorani u Kastvu u subotu 07.06.2014.
Raspored utakmica:

09:30 A MNK KASTAV - MNK GOROVO (OPATIJA)  
10:05 A ŠN GORSKI KOTAR (DELNICE) - ŠD EXTREM (RIBNICA)  
10:40 B MNK FANTINA (KASTAV) - MNK NACIONAL (ZAGREB)  
11:15 B MNK LIKA ŠPORT (LIČKI OSIK) - OŠ VLADIMIR NAZOR (PAZIN)  
11:50 A MNK KASTAV - ŠN GORSKI KOTAR (DELNICE)  
12:25 A MNK GOROVO (OPATIJA) - ŠD EXTREM (RIBNICA)  
13:00 B MNK FANTINA (KASTAV) - MNK LIKA ŠPORT (LIČKI OSIK)  
13:35 B MNK NACIONAL (ZAGREB) - OŠ VLADIMIR NAZOR (PAZIN)  
14:10 A ŠD EXTREM (RIBNICA) - MNK KASTAV  
14:45 A ŠN GORSKI KOTAR (DELNICE) - MNK GOROVO (OPATIJA)  
15:20 B OŠ VLADIMIR NAZOR (PAZIN) - MNK FANTINA (KASTAV)  
15:55 B MNK LIKA ŠPORT (LIČKI OSIK) - MNK NACIONAL (ZAGREB)  
16:45   POLUFINALE  
17:25   POLUFINALE  
18:15   ZA 3. MJESTO  
18:50   FINALE  
19:30   podjjela  

Malonogometna igraonica - raspored 8. kola

MNK Kastav organizira malonogometnu igraonicu.
Natjecanje završava utakmicama 8. kola koje se igraju u nedjelju u sportskoj dvorani u  Kastvu.
 

10:00 MNK KVARNER (2006) – MNK GOROVO (2006)  
10:30 MNK KVARNER (2004/05) – MAXIMA II (2005)  
11:00 MNK KVARNER (2005) – MAXIMA I (2005)  
11:30 MAXIMA I (2006) – MAXIMA II (2006)  
12:00 SD MOJI SRDOČI (2005) – NK RIJEKA (2005)  
12:30 MNK FANTINA (2006) – MNK KASTAV (2006)  
13:00 NK OPATIJA (2006) – NK RIJEKA (2006)  
13:30 NK KLANA (2005) – NK OPATIJA (2005)   
14:00 NK KLANA (2005) – MNK KASTAV (2005)  

Malonogometna igraonica - raspored 7. kola

MNK Kastav organizira malonogometnu igraonicu.
Natjecanje se nastavlja utakmicama 7. kola koje se igraju u subotu u sportskom parku Ronjgi.
 

10:00 NK OPATIJA (2005) – SD MOJI SRDOČI (2005) teren 1
10:40 NK OPATIJA (2006) – MNK KASTAV (2006) teren 1
12:00 MAXIMA II (2005) – MNK KASTAV (2005) teren 1
12:40 MAXIMA II (2006) – NK RIJEKA (2006) teren 1
13:20 MAXIMA I (2005) – NK RIJEKA (2005) teren 1
14:00 MAXIMA I (2006)  – MNK FANTINA (2006) teren 1
14:40 MNK FANTINA (2006) – MNK GOROVO (2006) teren 1

Malonogometna igraonica - raspored 6. kola

MNK Kastav organizira malonogometnu igraonicu.
Natjecanje se nastavlja utakmicama 6. kola koje se igraju u subotu u sportskom parku Ronjgi.
 

11:40 NK RIJEKA (2005) – MNK KASTAV (2005) teren 1
12:20 MNK FANTINA (2006)– MNK GOROVO (2006) teren 1
13:00 NK RIJEKA (2006) – MNK KASTAV (2006) teren 1
13:40 MNK KVARNER (2005) – NK OPATIJA (2005) teren 1
14:20 MNK KVARNER (2005) – SD MOJI SRDOČI (2005) teren 1
13:00 MNK FANTINA (2006)– MNK GOROVO (2006) teren 2
13:40 MAXIMA I (2005) – NK KLANA (2005) teren 2
14:20 MAXIMA II (2006) – NK OPATIJA (2006) teren 2
15:00 MAXIMA II (2005) – MNK KVARNER (2004/05) teren 2
15:40 MAXIMA I (2006) – MNK KVARNER (2006) teren 2

2. HMNL - zapad

MNK KASTAV - MNK POTPIĆAN 98 7:4

U utakmici 16. kola 2. HMNL - zapad savladali smo u petak u sportskoj dvorani u Kastvu MNK Potpićan 98 rezultatom 7:4. Pogotke za MNK Kastav su postigli: Mateo Baljak 2, Dino Bešić, Luka Baljak, Lovro Draženović, Dominko Stojak i Darko Kosanović.

 

 Naši sponzori:

D.J. FASADE D.O.O.

Fenix gradnja

Arkada trgovine

Ugostiteljski obrt Loža

TIMCOL FASADE D.O.O.

ABC Group

mal DIGITAL

Baumit
Udruženi sadržaj